Yürüyüş Programı

 

                    2017-2018 YILI ŞADİ BIÇAKÇI YÜRÜYÜŞ SEZONU

TARİH          PARKUR ADI                                                                      HAREKET SAATİ

                                                                                                                       K.YAKA- KONAK

24.09.2017 Mordoğan-Çatalkaya Köyü-Ardıç (Efes-Mimas Yolu)  07:30- 08:00
01.10.2017 Turgutlu Çatalköprü-Karayüz Kanyonu                           07:30- 08:00
08.10.2017 Azmak-Demircili (Airai) (Efes-Mimas Yolu)                      07:30- 08:00
15.10.2017 Kuladokya                                                                                     07:30- 08:00
22.10.2017 Birgi-Barbaros-Gülbahçe (Efes-Mimas Yolu)                  07:30 -08:00
29.10.2017 Yukarıkızılca-Akkaya Gölet-Mahmut Dağı-Zirve           07:30- 08:00
05.11.2017 Çiçekliköy-Yakaköy-Süreyya Parkı                                      07:30-08:00
12.11.2017 Çamiçi-Karagöl (ATA’ya Saygı Yürüyüşü)                         07:30- 08:00
19.11.2017 Hamzababa-Sinancılar                                                           07:30- 08:00
26.11.2017 Kurudere-Gürle Balık Çiftliği                                                07:30- 08:00
03.12.2017 Ilıpınar-Kozbeyli (Çilek Dönemi)                                        08:00- 08:00
10.12.2017 Kamberler-Kandil Tepe-Yiğitler                                          07:30- 08:00
17.12.2017 Kavacık-Kuzgunoluk-Güzelbahçe                                      07:30- 08:00
24.12.2017 Bayramlı-Yukarıkızılca (Trans.)                                           07:30- 08:00
31.12.2017 Yılbaşı nedeniyle yürüyüş yoktur
07.01.2018 Roma Hamamları-Yeniköy                                                   07:30- 08:00
14.01.2018 Beşpınar-Spil-Zirve                                                                 07:30- 08:00
21.01.2018 Menemen-Görece                                                                    08:00- 08:00
28.01.2018 Çile Köyü-Menderes                                                               07:30- 08:00
04.02.2018 Buca Kırıklar-Gelindağı                                                         07:30- 08:00
11.02.2018 Vişneli Köyü-Nazarköy-Kazak Vadisi                               07:30- 08:00
18.02.2018 Yarıkkaya-Sülüklügöl-Şirinköy                                          07:30- 08:00
25.02.2018 Ovacık-Dededağı-Zirve-Bağyurdu                                   07:30- 08:00
04.03.2018 Akhisar-Doğankaya Köyü-Görenez Şelalesi                 07:30- 08:00
11.03.2018 Belevi-Şirince-Keçikalesi                                                     07:30- 08:00
18.03.2018 Aliağa Karakuzu-Su Uçuran Şelalesi                               08:00- 08:00
25.03.2018 Kemalpaşa Taşduvar-Nif-Zirve                                          07:30- 08:00
01.04.2018 Yamanlar Köyü-Sanatoryum-Tantalos                           08:00- 08:00
08.04.2018 Bozdağ-Zirve                                                                             07:30- 08:00
15.04.2018 Bergama-Kozak Yaylası                                                         08:00- 08:00
22.04.2018 Tırazlı-Halkapınar Çeşmesi-Behzat Tepesi-Balçova  07:30- 08:00
29.04.2018 Salihli Adala Kanyonu                                                            07:30- 08:00
06.05.2018 Tire Güme Dağı-Kaplan Yaylası                                          07:30- 08:00
13.05.2018 Nazarköy-Kurudere Kanyonu                                             07:30- 08:00
20.05.2018 Buca Gökdere Kanyonu-Kaynaklar                                  07:30- 08:00
27.05.2018 Sığacık-Teos-Antik Liman                                                     07:30- 08:00